HYDRONEA CITRON X 10 SASZETEK

HydroneaOpis produktu

Skład: Glukoza bezwodna, chlorek sodu, kwas cytrynowy, chlorek potasu, cytrynian sodu, aromat cytrynowy, aspartam (substancja słodząca).

Wskazania i działanie: Hydronea Citron dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego przeznaczony jest dla niemowląt, dzieci i dorosłych do uzupełniania płynów i składników mineralnych. Hydronea Citron dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w stanach odwodnienia organizmu, podczas biegunki i wymiotów.
Produkt jest płynem nawadniajacym o zmniejszonej osmolalności, którego skład jest zgodny z zaleceniami WHO/UNICEF. Dzięki zawartośći elektrolitów w odpowiednim stężeniu, pomaga utrzymać właściwą równowagę wodno-elektrolitową organizmu.

Dawkowanie: Zawartość 1 saszetki rozpuścić w 200 ml ciepłej i przegotowanej wody. Podawać schłodzone. Sporządzonego roztworu nie należy dosładzać.
Stosować pod nadzorem lekarza.

Przeciwwskazania: Przeciwwskazaniem do stosowania produktu jest występowanie krwi w stolcu, słaba wydolność nerek, wstrząs hemodynamiczny oraz niedrożność jelit. Produkt zawiera fenyloalaninę i nie jest wskazane jego stosowanie przez osoby cierpiące na fenyloketonurię.
Produktu nie należy stosować pozajelitowo.

Informacje dodatkowe
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.

Źródło: HYDRONEA CITRON X 10 SASZETEK, Apteka Internetowa