LA ROCHE ANTHELIOS SPF30 MLECZKO 300 ML

La rocheOpis produktu

Wskazania: Produkt powinien być stosowany przed opalaniem się oraz przy każdorazowej ekspozycji na słońce przy skórze wrażliwej. Mleczko spełnia swoje właściwości przy normalnym nasłonecznieniu.

Działanie: Przeciwsłoneczne mleczko do ciała z filtrem SPF30 jest idealne nawet do szczególnie wrażliwej skóry. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, nie pozostawia tłustej i klejącej się skóry. Szybko się wchłania i doskonale nawilża skórę.
Dzięki zawartości systemu filtrów produkt zapewnia doskonałą ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Zabezpiecza skórę przed oparzeniami słonecznymi oraz chroni przed uszkodzeniem komórek skóry spowodowanym nadmiernym jej kontaktem z promieniami słonecznymi. Do tego preparat sprawia ze skóra staje się nawilżona i aksamitna.
Przez zawartość wody termalnej bogatej między innymi w selen, mleczko chroni skórę przed starzeniem się, walcząc z wolnymi rodnikami.

Sposób użycia: Produkt powinien zostać naniesiony na skórę przed wyjściem na słońce. Aplikację należy powtarzać, co dwie godziny, a także po każdorazowym wyjściu z wody.

Skład: Woda, gliceryna, dwutlenek tytanu, glikol propylenowy, dimetikon, cyklopentasiloksan, kwas stearynowy, hydroksypropylometyloceluloza, wodorotlenek glinu, stearynian glicerolu, tokoferol, trietanoloaminy.

Źródło: LA ROCHE ANTHELIOS SPF30 MLECZKO 300 MLApteka Internetowa