VICHY CAPITAL SOLEIL MLECZKO PO OPALANIU 100 ML

VisciOpis produktu

Wskazania: po opalaniu, skóra normalna, wrażliwa

Działanie: Laboratoria Vichy stworzyły odświeżające, nawilżające mleczko, które zwalcza odwodnienie skóry spowodowane codzienną ekspozycją na słońce i przygotowuje skórę do dalszej ekspozycji na słońce.
Dzięki połączonemu działaniu kwasu hialuronowego – silnie nawilżający składnik aktywny, który pomaga zatrzymać wodę w skórze
Koncentratowi lipidów – znanemu ze względu na właściwości zmiękczające i odżywiające, płaszcz hydrolipidowy zostaje zachowany, skóra ponownie jest chroniona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Mleczko nawilża i koi.

UWAGA! Nadmierna ekspozycja na działanie słońca jest niebezpieczna. Nie wystawiaj na działanie słońca niemowląt i małych dzieci. Nie przebywaj zbyt długo na słońcu, nawet jeśli zastosowałeś produkt ochronny, ponieważ nie zapewnia on 100% ochrony. Nanieś produkt tuż przed wyjściem na słońce. Produkty ochronne stosuj obficie oraz często powtarzaj aplikacje, aby utrzymać odpowiedni poziom ochrony, w szczególności po pływaniu, spoceniu się lub użyciu ręcznika. Stosuj produkty słoneczne dopasowane do twojej skóry. Chroń się również nosząc nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne oraz koszulkę. Unikaj kontaktu produktów z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu, natychmiast przepłucz je wodą.

Źródło: VICHY CAPITAL SOLEIL MLECZKO PO OPALANIU 100 ML, Apteka Internetowa